İçeriğe geç

Blackjack

Blackjack

vivo gaming blackjack

VIVO Gaming Blackjack

  VIVO Gaming Blackjack Nedir? Oyunda, oyuncular  21`e ulaşmaya yada 21`i geçmeden kurupiyeden daha yüksek bir skoru elde etmeye çalışırlar. Toplam skor kartların sayısal değerleri toplanarak hesaplanır. Eğer oyuncu toplamda 21`i aşarsa yanmış olur. Dağıtılan ilk iki kartında bir As ve 10`lük değerinde bir kart yakalarsa Blackjack yapmış olur ve oyunu kazanır.

  Evolution Blackjack

   Evolution Blackjack Nedir? Oyunda, oyuncular  21`e ulaşmaya yada 21`i geçmeden kurupiyeden daha yüksek bir skoru elde etmeye çalışırlar. Toplam skor kartların sayısal değerleri toplanarak hesaplanır. Eğer oyuncu toplamda 21`i aşarsa yanmış olur. Dağıtılan ilk iki kartında bir As ve 10`lük değerinde bir kart yakalarsa Blackjack yapmış olur ve oyunu kazanır.

   infinite blackjack

   Infinite Blackjack

    Infinite Blackjack Nedir? Oyunda, oyuncular  21`e ulaşmaya yada 21`i geçmeden kurupiyeden daha yüksek bir skoru elde etmeye çalışırlar. Toplam skor kartların sayısal değerleri toplanarak hesaplanır. Eğer oyuncu toplamda 21`i aşarsa yanmış olur. Dağıtılan ilk iki kartında bir As ve 10`lük değerinde bir kart yakalarsa Blackjack yapmış olur ve oyunu kazanır.